Technické údaje pre pokládku ECOSEDUM® PACK

Inšpirujte sa konkrétnymi technickými riešeniami, ktoré sme použili pri inštalácii ECOSEDUM®PACK na rôzne typy striech.

Vegetační zelená střecha - ECOSEDUM PACK

ZÁSYP OKRAJOV STRECHY ŠTRKOM

Vďaka priamej pokládke na hydroizolácii, optimálnemu výťažku a jednoduchému rezaniu je predpestovaný zásobník skvelým riešením pre malé plochy a individuálne zóny, ktoré sú ťažko prístupné.

Obr. – Riešenie zelenej strechy ECOSEDUM v prípade, kedy v mieste zakončenia nevychádza rozmer zásobníka až k okraju strechy – vhodný je zásyp okraja strechy štrkom.

Vegetační zelená střecha - ECOSEDUM PACK

DOPLNKOVÉ RIEŠENIE PRE PôVODNÉ ZELENÉ STRECHY

Zásobníky ECOSEDUM je ideálne použiť ako doplnenie pôvodnej zelenej strechy klasického typu, ktorá pre svoje fungovanie vyžaduje fólie, filtre a pestuje sa ako klasická záhradka, čím však prináša určité obmedzenie pri opravách strechy.

ECOSEDUM vám skvelo pomôže na okrajoch strechy, v rohoch alebo v miestach, ktoré potrebujete napríklad kvôli spomínaným opravám strešnej krytiny ponechať jednoducho prístupné. Zásobník ECOSEDUM sa v takejto situácii jednoducho zdvihne, strecha sa opraví a zásobník sa opäť umiestni späť na svoje miesto.

Vegetační zelená střecha - ECOSEDUM PACK

ŠIKMÉ ZELENÉ STRECHY

Predpestovaný ECOSEDUM® PACK je vhodný tiež pre šikmé strechy. Certifikovaný je pre sklon strechy až 35%. Pri jeho inštalácii je nutné použiť mechanicky zádržný systém pre upevnenie na spodnej strane svahu. Na uchytenie zásobníkov použijete háčik TSH a profil TRP. Ten zabezpečí zásobníky proti skĺznutiu

RADI VÁM PORADÍME

Napíšte nám, poradíme vám s konkrétnymi dotazmi ohľadom použitia ECOSEDUM®PACK. Radi pre vás pripravíme nezáväznú ponuku na mieru.